An.ywhereAneta Neulingerová - An.ywhereZačalo to vcelku nenápadně, kdy jsem si před několika lety vytáhla ze skříně mamčin starý šicí stroj. Chybami se člověk učí. A já se takto pomalu učila a víc a víc mi přirůstala ruka a noha ke stroji. V poslední době, díky mé největší zálibě – horám, jsem neustále vyhledávala všelijaké čelenky. Většina byla s velkým logem firmy a líbilo se mi jich jen pár. Zároveň se mi doma začaly hromadit látky, ze kterých jsem si šila pro radost, a tak jsem zkusila ušít svou první čelenku a nákrčník.

Zalíbilo se mi to a začala jsem hledat víc a víc hezkých látek. Čelenku nebo nákrčník pak chtěly ušít kamarádky, kamarádky kamarádek, až to došlo do fáze, kdy můžu šít a pracovat s látkami, které se mi líbí, nehromadí se mi ve skříni a můžu jimi vám dělat radost. A to je pro mě ta největší odměna.

Proč An.ywhere?

Jmenuji se Aneta Neulingerová a miluju hory. To ovšem neznamená, že mé produkty jsou určeny pouze na hory. Ráda vás v nich potkám při běhu, na procházce, na kole, bruslích. Noste KDEKOLIV tam, kde vám budou dělat tu největší radost a budete je nosit s úsměvem.

 
Žádné produkty značky An.ywhere nebyly nalezeny...

Zůstaňme v kontaktu

Budeme s tebou jako první sdílet informace o nových produktech, kolekcích, exkluzivních slevách, ale i o tom, co se děje okolo Tree Factory.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů


Instagram Tree Factory

Dej i ostatním vědět, že jsi #vsouladusprirodou <3