Všechny vydělané peníze momentálně putují na rozjezd naší nové šicí dílny. Více informací

Afrika

Trees for the Future and Tree Factory

Ve spolupráci s organizací Trees for the Future se účastníme implementace programů lesních zahrad v Kameronu, Keni, Senegalu, Ugandě a Tanzanii. Tyto programy se kromě výrazné podpory deforestace rovněž podílejí na zlepšování lokální ekonomiky a boji s chudobou a hladem.


Trees for the Future map - Tree Factory

 

Dopady projektu

 
Dopad na zdroj jídla

Dopad na zdroj jídla

Díky implementaci lesních zahrad se 86% farmářů po prvním roce dostane dostatečnému množství jídla a jsou potravinově zajištěni.

 
Dopad na chudobu

Dopad na chudobu

82% z farmářů se díky lesním zahradám výrazně zlepšil přijem a více než 92% z nich je teď schopných se poprat s jakýmikoliv nepředpokládanými okolnostmi. Programy již takto ovlivnily život více než 21.000 lidí.

 
Dopad na deforestaci

Dopad na deforestaci

Snižováním destruktivních praktit farmářů jako třeba vypalování a číštění lesů se snižuje celková deforestace v oblastech díky snižování závislosti farmářů na lesech pro jejich dřevo, potravu z nich a další. Pozitivní dopad lesních zahrad je nezměrný. Každý nový strom, ať už vyroste kdekoliv, má vliv na celý ekosystém a dělá významnou práci jako zadržování vody, zlepšování kvality půdy a rovněž zlepšuje biodiverzitu v oblasti.

 

Jsme rádi součástí.
Naší spoluprací se již vysadilo 20.000 stromů.
Více informací na trees.org

Trees for the Future - 10 tisíc stromů vysazeno Tree FactoryNaše další projekty

Česká republika
Costa Rica

Zůstaňme v kontaktu

Budeme s Tebou jako první sdílet informace o nových produktech, kolekcích, exkluzivních slevách, ale i o tom, co se děje okolo Tree Factory.

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů#vsouladusprirodou

Jednáme v souladu s přírodou napříč celou naší výrobou. Sleduj naši cestu na @treefactory.cz


Instagram