Všechny vydělané peníze momentálně putují na rozjezd naší nové šicí dílny. Více informací

Podpoř vznik naší nové šicí dílny

 

Každý den slyšíme zoufalé zprávy o katastrofickém stavu přírody a světa. Od začátku děláme vše proto, abychom ukázali, že to jde i jinak. Tree Factory je sociálně odpovědným podnikem, který svůj zisk investuje tam, kde vidíme prostor pro změny. Začali jsme sázením stromů, ale potřebujeme se dostat dál. Rozjíždíme lokální výrobu, kde budeme šít vše s maximální odpovědností k přírodě i lidem a zisk využívat k podpoře dalších udržitelných projektů. Teď potřebujeme vaši pomoc! Nestojí za námi investor nebo banka, máme jen sami sebe a vás, naši skvělou komunitu. Vás, kterým záleží na stavu planety stejně neochvějně jako nám. Každá podpora se počítá.

Jak nás můžete podpořit?

  • Nakupte! Najdete tu výjimečné nabídky, slevy nebo výhodné balíčky, které budou neustále přibývat. Můžete vybírat jak z této zvýhodněné nabídky, ale i celého sortimentu. Všechny vydělané peníze půjdou na rozjezd nové dílny.

  • Sdílejte! Máte známé, kterým chybí širší nabídka opravdu čisté slow fashion, které trápí stav planety a mají chuť tím něco dělat? Dejte jim o nás vědět!


 

Jak si vedeme?

Kampaň odstartovala 1. 8. 2021.

62% dosaženo
739 854 Kč / z cílové částky 1 200 000 Kč
739 854 Kč / z cílové částky 1 200 000 Kč

Zapojilo se už 495 z vás. Děkujeme.

Kampaňová nabídka

Limitované produkty vytvořené pro příležitost kampaně.

Aktuality z nové dílny

Stavba nové dílny - Tree FactoryProhlídka prostoru. (červen)
Stavba nové dílny - Tree FactoryMajitelé rekonstruují a připravují prostor. (červen - červenec)
Stavba nové dílny - Tree FactoryPřebíráme klíče od nového prostoru. (20. červenec)
Stavba nové dílny - Tree FactoryRekonstrukce je hotová. Nastěhovali jsme nový stůl na přípravu a stříhání látek. (3. srpen)

Otázky a odpovědi

Kde nová dílna bude?

Když lokální, tak opravdu lokální, takže přímo tady u nás na severu - v Orlové. Máme to kousek a můžeme se tak opravdu podílet na všem, co se tam děje. Navíc je to trochu zapomenutý kraj, který vážně potřebuje podpořit - ať už tím, že vytvoříte pracovní místa nebo že se o něj začne zajímat víc lidí. Ono je tady totiž i moc krásně.

Co všechno budete vyrábět?

Praktické a jednoduché věci, které se snadno kombinují a vypadají dobře ve městě i na horách. Prostě takové, které chceme nosit i my sami a nikde jsme je nenašli. Ale hlavně nekompromisně udržitelné. Na biobavlnu s certifikací GOTS už jste u nás zvyklí, ale věděli jste, že máme bio i nitě nebo cedulky? Takhle nekompromisní výroba není snadná ani levná, a proto do toho zas tolik výrobců nejde. Ale pro nás je to jediná správná cesta.

Na co přesně budou peníze použity?

Dílna - to je především prostor, vybavení a lidé kolem. Prostor je vybraný a už skoro zrekonstruovaný. Největší položkou je teď vybavení, protože to profesionální je opravdu drahé a počítáte ve statisících. Pak přijdou na řadu materiály na novou kolekci a vlastní výroba. A samozřejmě zůstáváme společensky odpovědnou firmou, takže stále je za každý zakoupený produkt zasazeno deset stromů a do budoucna počítáme s rozšiřováním našich aktivit i do dalších oblastí.

6 položek celkem

Zůstaňme v kontaktu

Budeme s Tebou jako první sdílet informace o nových produktech, kolekcích, exkluzivních slevách, ale i o tom, co se děje okolo Tree Factory.

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů#vsouladusprirodou

Jednáme v souladu s přírodou napříč celou naší výrobou. Sleduj naši cestu na @treefactory.cz


Instagram