Všechny vydělané peníze momentálně putují na rozjezd naší nové šicí dílny. Více informací

Kolekce - Děti jsou taky lidi

Zdeňka Šíp Staňková je propagátorka unschoolingu a sebeřízeného vzdělávání. Projekt Děti jsou taky lidi založila i proto, že se dospělí až příliš často chovají k dětem tak, jak by si to sami k sobě navzájem nikdy nedovolili.

Jsou děti taky lidi? Hloupá otázka, řeknete si. Ale zkuste si vzpomenout, jak jste se cítili jako dítě nebo teenager. Jako někdo respektovaný, jehož potřeby jsou brány vážně a má od okolí podporu v tom, co dělá? Nebo jste čekali, až skončí škola, až uděláte maturitu, až budete dospělí…, abyste konečně měli svobodu dělat si věci po svém a žít to, co chcete? Není někde uvnitř vás pořád ještě malý kluk nebo holka, které nikdo neslyšel, když je něco trápilo? Kteří museli obětovat své nápady a sny kvůli “důležitým” věcem, které za ně rozhodoval někdo jiný? Kteří museli příliš dlouho čekat, až je okolí konečně začne brát vážně?

Zdeňka je maminka tří dětí - nejstarší Daniel studuje na VŠ, prostřední Lucie je v domácím vzdělávání a nejmladší Astrid jsou dva roky. Je stejně stará jako naše Rozárka. Pro kterou bych si moc přál, aby se mohla během dětství a dospívání cítit svobodněji a sebejistěji, než jsem to zažil já. Svoboda prožívání a respekt k jedinečnosti každého z nás jsou pro mě klíčové hodnoty, které se snažím naplnit i prostřednictvím svého podnikání. A tady přesně se naše snažení propojuje s myšlenkami, které se snaží šířit Zdeňka a Děti jsou taky lidi. Proto jsme spojili síly a navrhli pro DJTL trička, která představují právě prolnutí našich cest. Jejich zakoupením podpoříte projekt Děti jsou taky lidi a jako u všech našich produktů bude za každé z nich vysazeno deset stromů. Bio bavlna s GOTS certifikací a potisk ekologickými barvami jsou u nás samozřejmost.

7 položek celkem

Zůstaňme v kontaktu

Budeme s Tebou jako první sdílet informace o nových produktech, kolekcích, exkluzivních slevách, ale i o tom, co se děje okolo Tree Factory.

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů



#vsouladusprirodou

Jednáme v souladu s přírodou napříč celou naší výrobou. Sleduj naši cestu na @treefactory.cz


Instagram